Fidenco

http://www.permeke.be
http://www.denayer.net
http://www.deprince.be
http://www.dekort.net

J. Van Rijswijcklaan 298
2020 Antwerpen

EXTRA CONTACT

Zie verder

Bijkomende informatie

Deze Ford Fleetdealers maken deel uit van de Fidenco Automotive Group. Een groepering van toonaangevende auto verdelers verspreid over heel Vlaanderen en Vlaams Brabant. Onder het motto ‘samen sterk’ garanderen we u samen een extra solide dienstverlening en een alles-in-één-oplossing voor alles wat met uw mobiliteit te maken heeft. Voor meer info fidenco.be.

Ford

FordStore:

Permeke Motors n.v.
J. Van Rijswijcklaan 298
2020 Antwerpen
Tel: 03 827 79 10
sales@permeke.be
permeke.be
BTW: BE0404931547

Fleet & B2B Manager:
Michel Permeke

FordStore verantwoordelijke:
Laurent Permeke

Ford Dealers:

Denayer n.v.
Bisschoppenhoflaan 515
2100 Antwerpen (Deurne)
Tel: 03 360 50 80
salesadmin@denayer.net
denayer.net
BTW: BE0432452724

Algemeen Directeur / Zaakvoerder:
René Denayer

Verantwoordelijke Fleet:
Mike Verkindere
GSM: 0478 52 99 37
mike.verkindere@denayer.net

Deprince n.v.
Mechelsesteenweg 258
2500 Lier
Tel: 03 491 91 30
fleet@deprince.be
deprince.be
BTW: BE0439510958

Fleet & B2B Manager:
Leo Deprince
Gonthier Mechelen n.v.
Antwerpsesteenweg 273
2800 Mechelen
Tel: 015 55 60 71
info@gonthier.be
BTW: BE0403645605

Fleet & B2B Manager:
Yannick Van Boxem
Tel: 015 56 06 27
GSM: 0496 93 51 29
yannick.vanboxem@gonthier.be

De Kort n.v.
Kapelsesteenweg 76
2930 Brasschaat
Tel: 03 641 98 00
paul.willemsens@dekort.net
dekort.net
BTW: BE0403822282

Fleet & B2B Manager:
Paul Willemsens

Van De Ven
Starrenhoflaan 1
2950 Kapellen
Tel: 03 664 04 90
dekort.net
BTW: BE0403822282

Fleet & B2B Manager:
Koen De Kort
verkoop@vandevenkapellen.be

Fidenco Vlaams-Brabant (Hergon Group)
Brusselsesteenweg 57
3020 Herent
Tel: 016 31 05 10
sales.leuven@hergon.be
hergon.be
BTW: BE0444063723

Sales Manager:
Ronan Koninckx
Tel: 016 31 05 01
GSM: 0478 95 95 00
ronan.koninckx@hergon.be

Fleet & B2B Manager:
Katrien Van de Vijver
Tel: 02 785 02 49
GSM: 0476 49 17 75
katrien.vandevijver@hergon.be

Hergon Zaventem
Mechelsesteenweg 297
1933 sterrebeek
Tel: 02 785 02 40
sales.zaventem@hergon.be

Hergon Overijse
Brusselsesteenweg 303
3090 Overijse
Tel: 02 766 16 80
sales.overijse@hergon.be


Recent news