Group Pashuysen

http://www.pashuysen.be
http://www.pashuysen.be/rent
http://www.pashuysen.be/pro+

Gaston Geenslaan 10-12
3200 Aarschot
Tel: 016 56 70 84
aarschot@pashuysen.be

Zoutleeuwsesteenweg 2
3800 Sint-Truiden
Tel: 011 68 79 91
st-truiden@pashuysen.be

Industrie Zone 13 Vaartstraat 9
3600 Genk
Tel: 089 35 84 01
genk@pashuysen.be

St-Truidensesteenweg 340
3300 Tienen
Tel: 016 78 19 40
tienen@pashuysen.be

Aarschotsesteenweg 110
3012 Leuven
Tel: 016 27 00 80
leuven@pashuysen.be

BTW BE 0416 578 970

Contact

Jacqueline Pashuysen

Directie
016 56 70 84
0475 89 90 91
jacqueline@pashuysen.be

Maarten Hendrickx

Zaakvoerder
Sint-Truiden
011 68 79 91
maarten@pashuysen.be

Johan Van Den Rul

Zaakvoerder
Genk
089 35 84 01
johan@pashuysen.be

Kristine Minnen

Zaakvoerder
Tienen
016 78 19 40
kristine@pashuysen.be

Luc Vanderheyden

Zaakvoerder
Leuven
016 27 00 80
luc@pashuysen.be

EXTRA CONTACT

Verantwoordelijke Fleet
Davy Gijsemans
Tel: 016 56 70 84
GSM: 0479 27 54 81
davy@pashuysen.be

Dacia

Uw creatieve partner in professionele mobiliteit

Een compleet aanbod lichte vrachtauto’s, vernieuwende en persoonlijke totaalservice op maat van ondernemers … al meer dan 60 jaar en 3 generaties lang zorgt Group Pashuysen voor vernieuwende mobiliteitsoplossingen die perfect op uw beroepseisen afgestemd zijn, en staat ze u als ondernemer met raad en daad bij.

De Renault / Dacia-concessiehouder staat in de regio Oost-Brabant en Zuid-Limburg als uiterst klant-gedreven dienstverlener bekend. De site in Aarschot is het coördinatiecentrum van de groep. Het stuurt zijn Renault / Dacia-filialen in Genk, Sint-Truiden, Tienen en Leuven aan. In Leuven opende Group Pashuysen dit jaar een ultramoderne Renault Store showroom én garage aan de Leuvense Vaart.

Onze Renault Stores bieden u een totale mobiliteitsbelevenis. Met het vernieuwende showroomconcept stelt u uw bedrijfsvoertuig of fleet interactief en op maat samen, ontdekt u alle Renault-bedrijfswagens volgens voorkeurzones, en beleeft u ze virtueel tot in het kleinste detail. Uiteraard ondersteunen verkopers u met advies op maat van uw behoeften. Zo bent u zeker dat uw bedrijfsvoertuig perfect op uw car policy is afgestemd, én al het werk aankan dat u van hem verwacht.

En ook na aankoop zorgt Group Pashuysen ervoor dat u uw bedrijfsvoertuig zorgeloos gebruikt en efficiënt beheert. Als uw strategische partner bieden we u perfect getunede ‘one stop shopping’ mobiliteitsoplossingen. Daarom geniet u in het filiaal van Aarschot de Renault PRO+ voordelen: voorrang bij afspraken en reparaties, proefritten zonder afspraak, offertes binnen de 48 uur. Wij garanderen uw mobiliteit met onderhoud binnen 24 uur, flexibele openingsuren een homeservice én een uitgebreid vervangwagenpark. Zo dragen we bij tot het succes van uw onderneming


Recent news