Hacherelle Automobile

info@hacherelle.be
http://www.hacherelle-automobile.be

Tel 010 62 19 19

Rue de Wavre 39
1301 Bierges

BTW BE 0446 254 636

Chaussée de Namur 91
1400 Nivelles
067 21 27 78

Contact

Michel Debacker

Alfa Romeo et Jeep / Fleet Manager
Wavre
010 62 19 06
m.debacker@hacherelle.be

Philippe Mornard

Verkoper FIAT
Wavre
010 62 19 04
p.mornard@hacherelle.be

Jason Museur

Verkoper Abarth
Wavre
010 62 19 05
j.museur@hacherelle.be

Pascal Henry

Verkoper FIAT Professional
Wavre
010 62 19 15
p.henry@hacherelle.be

Alistair Mackarness

Verkoper Multi-brand
Nivelles
067 21 27 78
a.mackarness@hacherelle.be

EXTRA CONTACT

Afgevaardigd Bestuurder / Directie Wavre
Pierre Hacherelle
Tel: 010 62 19 10
pierre@hacherelle.be

Directie Nivelles
Françoise Hacherelle
Tel: 067 21 27 78
francoise@hacherelle.be

Een persoonlijke service à la carte

In 2016 werd de groep opgericht door Robert Hacherelle en zijn vrouw Jeanine. Hacherelle Automobile viert zijn 55-jarige trouw aan Italiaanse schoonheid. Pierre Hacherelle, gedelegeerd bestuurder van de groep, heeft de fakkel overgenomen in 1996. Zijn zus Françoise werd de zaakvoerder van de concessie in Nijvel.

Twee plekken waar een familiale en flexibele service centraal staat voor de merken Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Jeep en zelfs Fiat Professional. Hacherelle Automobile, die kan teren op 20 jaar ervaring in de fleetsector, heeft een ambitieus programma uitgetekend dat bestaat uit drie pijlers:

  • Een prospectie-aanpak die gebaseerd is op een analyse van de noden;
  • Een persoonlijke en snelle opvolging van offertes
  • Een permanente invraagstelling van mobiliteitsoplossingen

“Service level agreement”, vervangwagens en een grote batterij aan testwagens beantwoorden het best aan de verwachtingen van onze partners.


Recent news