Mercedes Europa

info.europa@daimler.com
http://www.europa.mercedes-benz.be

Tel 02 730 66 11

Leuvensesteenweg 1150
1200 Brussel

Contact

Ignace Museur

Sales Manager
02 730 66 56
ignace.museur@daimler.com

Johan Van Den Broeck

After Sales Manager
02 730 66 34
johan.van_den_broeck@daimler.com

Lode Hoste

Sales & After Sales Manager Vans
02 730 66 90
lode.hoste@daimler.com

EXTRA CONTACT

Steven Vaes
Sales Consultant Fleet
Tel: 02 730 66 22
steven.vaes@daimler.com 

Martin Van Malleghem
Sales Consultant Fleet
Tel: 02 730 66 19
martin.van_malleghem@daimler.com

Ivan Vander Stappen
Sales Consultant Fleet
Tel: 02 730 66 67
ivan.vander_stappen@daimler.com

Gunther Verbaanderd
Sales Consultant Fleet
Tel: 02 730 66 29
gunther.verbaanderd@daimler.com

Anthony Bruynseels
Sales Consultant Fleet
Tel: 02 730 64 09
anthony.bruynseels@daimler.com

Bijkomende informatie

Openingsuren:
• Fleet verkoop:
maandag – vrijdag: 08h00 – 19h00
zaterdag: 09h00 – 18h00
• Wisselstukken & Accessoires:
maandag – vrijdag: 08h00 – 18h00
• Naverkoop:
maandag – vrijdag: 07h30 – 18h00
• Naverkoop Vans:
maandag – vrijdag: 07h30 – 18h00
zaterdag: 08h00 – 14h00

Mercedes-Benz

Mercedes Europa @ your service

Mercedes Europa is het grootste filiaal dat rechtstreeks afhangt van de invoerder van Mercedes-Benz en smart in België. We zijn dan ook de grootste fleet concessie van België met niet minder dan 4 dedicated fleet verkopers.

CO2-uitstoot, VAA en fiscale aftrekbaarheid. Deze drie criteria zijn van doorslaggevend belang bij het kiezen van een nieuwe wagen voor professioneel gebruik. Aan de hand van deze waarden selecteerde Mercedes de meest milieuvriendelijke en duurzame modellen van ons gamma.

Verder staat Mercedes Europa ook voor een jarenlange traditie betreffende diplomatic & special sales zoals verkoop aan diplomaten, militairen en overheden.

Naast het verdelen van Mercedes-Benz personenwagens, verdelen wij ook smart en lichte vracht voertuigen van het merk Mercedes-Benz.

Wij beschikken over een van de grootste Mercedes-Benz showrooms van België met niet minder dan 25 modellen. Daarnaast wordt de showroom verder uitgebreid met een showroom smart en sinds kort een dedicated showroom voor onze AMG modellen. Een stock van meer dan 120 wagens, snel leverbaar en een vloot van demonstratiewagens zullen u zeker overtuigen van de laatste nieuwe ontwikkelingen van ons merk.

Voor alle herstellingen beschikken wij over de modernste apparatuur en een team van techniekers dat u zal bekoren met zijn professionalisme. Tevens beschikken we over een wachtzone met wifi die het mogelijk maakt uw dagelijks werk verder te zetten tijdens het wachten.


Recent news