Renault Autopartners

fleet@autopartners.be
http://www.autopartners.be

Jubellaan 62
2800 Mechelen

Autopartners Mechelen
Hanswijk NV
Jubellaan 62
2800 Mechelen
Tel: 015 45 99 99
mechelen@autopartners.be

Autopartners Temse
De Caluwe NV
Kapelanielaan 15
9140 Temse
Tel: 03 771 09 55
temse@autopartners.be

Autopartners Bornem
Klein Brabant Motors
Puursesteenweg 382
2880 Bornem
Tel: 03 889 00 95
bornem@autopartners.be

Autopartners Aartselaar
Boomsesteenweg 73
2630 Aartselaar
Tel: 03 870 50 00
aartselaar@autopartners.be

Contact

Erwin Van Hoeck


erwin@autopartners.be

EXTRA CONTACT

Fleet

fleet@autopartners.be

Uw mobiliteit onder één dak

Autopartners, uw partner in mobiliteit voor Renault en Dacia. Met vestigingen te Aartselaar, Bornem, Mechelen en Temse staan we paraat in een uitgebreid gebied om een correcte service te bieden.

Een sterke groep die jarenlange ervaring en know-how weet te combineren. Dit zowel op Sales als Aftersales. Een permanente bijscholing is hier dan ook een onontbeerlijke meerwaarde die onze medewerkers motiveert om de beste zorgen te besteden aan uw voertuig of wagenpark.

Zo bieden we een volledig gamma personen en lichte bedrijfsvoertuigen aan. Dit op bijna alle mogelijke aankoop-, financierings- of leasing vormen. Zowel nieuw als tweedehands. Fiscaliteit en TCO zijn ons dan ook geen vreemde begrippen.

Met een eigen rent en vervangwagenpark kunnen tijdelijke mobiliteitsoplossingen voorgesteld worden.

De automobielsector is een wereld in verandering, bij Autopartners volgen we dit op de voet op en samen met onze klanten trotseren we deze uitdaging, elke dag opnieuw.

Kortom “Uw mobiliteit onder één dak” is bij ons geen holle slogan.


Recent news