Fleet in Belgium fiches

Categorie Fiche Contact
1. Automobielconstructeurs Beherman Motors N.V. – Mitsubishi & Fuso www.mitsubishi.be
1. Automobielconstructeurs BMW Group Belgium Luxembourg N.V. – MINI www.mini.be
1. Automobielconstructeurs BMW Group Belgium Luxemburg N.V. www.bmw.be
1. Automobielconstructeurs Citroën Belux N.V. www.citroen.be
1. Automobielconstructeurs D’Ieteren – Volkswagen Commercial Vehicles Import www.volkswagen-commercial-vehicles.be
1. Automobielconstructeurs D’Ieteren Porsche Import – Porsche www.porsche.be
1. Automobielconstructeurs D’Ieteren – Audi www.audi.be
1. Automobielconstructeurs D’Ieteren – SEAT Import seat.be
1. Automobielconstructeurs D’Ieteren – SKODA Import www.skoda.be
1. Automobielconstructeurs D’Ieteren – Volkswagen Import www.vw.be
1. Automobielconstructeurs DS Automobiles Belux N.V. www.citroen.be
1. Automobielconstructeurs FCA – Fiat Chrysler Automobiles – Alfa Romeo www.alfaromeo.be
1. Automobielconstructeurs FCA – Fiat Chrysler Automobiles – Fiat www.fiat.be
1. Automobielconstructeurs FCA – Fiat Chrysler Automobiles – Fiat PROFESSIONAL www.fiatprofessional.be
1. Automobielconstructeurs FCA – Fiat Chrysler Automobiles – Jeep www.jeep.be
1. Automobielconstructeurs Ford Motor Company (Belgium) N.V. www.ford.be
1. Automobielconstructeurs Hyundai Belux (Korean Motor Company) www.hyundai.be
1. Automobielconstructeurs Jaguar Belux www.jaguar.be
1. Automobielconstructeurs Kia Motors Belgium N.V. www.kia.com/be
1. Automobielconstructeurs Land Rover Belux www.landrover.be
1. Automobielconstructeurs Lexus Belgium – Division of n.v. Toyota Belgium s.a. www.lexus.be
1. Automobielconstructeurs Maserati – West-Europe – Belux www.maserati.com
1. Automobielconstructeurs Mazda Motor Belux www.mazda.be
1. Automobielconstructeurs Mercedes-Benz Belgium Luxembourg N.V. www.smart.com
1. Automobielconstructeurs Mercedes-Benz Belgium Luxembourg N.V. www.mercedes-benz.be
www.smart.com
www.mercedes-amg.com
www.mercedesfleet.be
1. Automobielconstructeurs Nissan Belux www.nissan.be
www.nissan-business.be
1. Automobielconstructeurs Opel Belgium NV www.opel.be
1. Automobielconstructeurs Peugeot België-Luxemburg www.peugeot.be
professional.peugeot.be
1. Automobielconstructeurs Renault België Luxemburg www.renault.be
1. Automobielconstructeurs SsangYong Motors Middle Europe / Benelux www.ssangyong.be
1. Automobielconstructeurs Suzuki Belgium www.suzuki.be
1. Automobielconstructeurs Tesla Motors BVBA www.teslamotors.com
1. Automobielconstructeurs Toyota Belgium www.optimalfleet.be
1. Automobielconstructeurs Volvo Car Belux – Divisie van Volvo Cars N.V. www.volvocars.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen ALD Automotive www.aldautomotive.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Alphabet Belgium Long Term Rental NV www.alphabet.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Arval www.arval.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Athlon www.athlon.com
2. Operationele Leasingmaatschappijen Belfius Auto Lease N.V. www.belfius-autolease.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen CIACfleet www.ciacfleet.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Citroën Lease www.psafinance.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen DirectLease Belgium www.directlease.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen FCA Fleet Services – (A division of Axus nv in cooperation with FCA Capital Belgium nv)
2. Operationele Leasingmaatschappijen Ford Lease
2. Operationele Leasingmaatschappijen Hyundai Lease
2. Operationele Leasingmaatschappijen J&T Autolease www.jentautolease.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Jaguar Fleet&Business Leasing – (A division of Axus NV)
2. Operationele Leasingmaatschappijen KBC Autolease N.V. www.kbcautolease.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Kia Lease
2. Operationele Leasingmaatschappijen Land Rover Fleet & Business Leasing – (A division of Axus NV)
2. Operationele Leasingmaatschappijen LeasePlan www.leaseplan.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Mobilease Belgium www.mobilease.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Nissan Business Finance
2. Operationele Leasingmaatschappijen Opel Lease
2. Operationele Leasingmaatschappijen Peugeot Lease www.psafinance.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Renault Business Finance
2. Operationele Leasingmaatschappijen Suzuki Lease
2. Operationele Leasingmaatschappijen Vancia Car Lease www.vanciacarlease.com
2. Operationele Leasingmaatschappijen Volkswagen D’Ieteren Finance www.vdfin.be
2. Operationele Leasingmaatschappijen Volvo Car Financial Services – a division of Volvo Car Belux
3. Financiële Leasingmaatschappijen BMW Financial Services N.V. www.bmw.be
3. Financiële Leasingmaatschappijen Jaguar Financial Services – (A division of FCA Capital Belgium NV)
4. Kortetermijn Verhuur Maatschappijen ALD Automotive Car Rental www.aldautomotive.be
4. Kortetermijn Verhuur Maatschappijen Athlon Rental Services www.athlon.com
4. Kortetermijn Verhuur Maatschappijen Avis Belgium N.V. www.avis.be
4. Kortetermijn Verhuur Maatschappijen Budget Rent a Car www.budget.be
4. Kortetermijn Verhuur Maatschappijen Europcar www.europcar.be
5. Brandstofbeheer Belgian Shell N.V. www.shell.be
5. Brandstofbeheer EFR Belgium B.V.B.A. www.gotexaco.be
5. Brandstofbeheer Total Belgium N.V. www.total.be
5. Brandstofbeheer VAB N.V. www.vab.be
6. Pechverhelpingsdiensten Allianz Global Assistance Benelux www.allianz-assistance.be
6. Pechverhelpingsdiensten AXA Assistance www.axa-assistance.be
6. Pechverhelpingsdiensten Europ Assistance (Belgium) N.V. www.europ-assistance.be
6. Pechverhelpingsdiensten Touring Club www.touring.be
6. Pechverhelpingsdiensten VAB N.V. www.vab.be
7. Ict/Software/Internet Autovista Benelux NV www.eurotax.be
7. Ict/Software/Internet Chevin Fleet Solutions Europe www.chevinfleet.com
7. Ict/Software/Internet Dragintra Fleet Services www.dragintra.com
7. Ict/Software/Internet inMotiv www.inmotiv.be
7. Ict/Software/Internet JATO Dynamics Ltd. www.jato.com
7. Ict/Software/Internet Sofico NV www.sofico.be
8. Automotive Services Belcar N.V. www.belcar.be
8. Automotive Services CAT Benelux www.groupecat.com
8. Automotive Services DEKRA Automotive Solutions www.dekra-automotivesolutions.com
8. Automotive Services Fleetexpert N.V. www.fleetexpert.be
8. Automotive Services Fleetport.be www.fleetport.be
8. Automotive Services Hödlmayr Logistics Belgium NV www.hoedlmayr.com
8. Automotive Services MV-Inspection N.V. www.mv-inspection.eu
8. Automotive Services SGS Belgium N.V. www.sgs.be
8. Automotive Services VAB Fleet Services N.V. www.vabfleetservices.be
9. Remarketing/Market Places Autorola – Online Autoveiling www.autorolagroup.com
www.indicata.be
9. Remarketing/Market Places CarsOnTheWeb www.carsontheweb.com
10. Consultancy Dragintra Fleet Services www.dragintra.com
10. Consultancy Eurofleet Consult N.V. www.eurofleet-consult.com
10. Consultancy Fleet Logistics International N.V. www.fleetlogistics.com
12. Rijvaardigheidsprogramma’s BMW Driving Experience www.bmw.be/driving-experience
12. Rijvaardigheidsprogramma’s Brussels Kart www.brusselskart.be
12. Rijvaardigheidsprogramma’s Jesco Auto Training School www.jesco.be
12. Rijvaardigheidsprogramma’s VAB-Rijschool www.vabrijschool.be
13. Navigatie/Communicatie/Auto Hifi/Track & Trace GeoTracer® www.geotracer.be
13. Navigatie/Communicatie/Auto Hifi/Track & Trace Intersticker B.V.B.A. www.intersticker.be
13. Navigatie/Communicatie/Auto Hifi/Track & Trace VAB-Telematics www.vab.be
14. Glasherstellers Autoglass Clinic N.V. www.autoglassclinic.be
14. Glasherstellers Carglass® N.V. www.carglass.be
14. Glasherstellers De Bruyn Professional Coatings nv www.lkqbelgium.be
14. Glasherstellers Touring Autoglass N.V. www.touringglass.be
15. Uitrusting Voor Voertuigen/Refurbishment/ Koetswerkbedrijven ABS Belgium www.absbelgium.com
www.smartrepair.be
15. Uitrusting Voor Voertuigen/Refurbishment/ Koetswerkbedrijven Axial Belgium c.v.b.a. www.axialbelgium.be
15. Uitrusting Voor Voertuigen/Refurbishment/ Koetswerkbedrijven BASF Coatings Services NV
15. Uitrusting Voor Voertuigen/Refurbishment/ Koetswerkbedrijven Carglass® Carrosserie www.carglass.be
15. Uitrusting Voor Voertuigen/Refurbishment/ Koetswerkbedrijven Carrosserie Karreveld www.karreveld.com
15. Uitrusting Voor Voertuigen/Refurbishment/ Koetswerkbedrijven Carrosserie Vannerum www.vannerum.be
15. Uitrusting Voor Voertuigen/Refurbishment/ Koetswerkbedrijven W.O. Belgium N.V. www.wash-one.com