Fleet Partners Renault

Brand Dealer Locations Contact Edition
Renault Devos Capoen

Devos-Capoen Kuurne / Renault
Brugsesteenweg 38
8520 Kuurne
Tel: 056 35 45 85
BTW: BE0417393671

Dacia Center Devos-Capoen
Marksesteenweg 23
8500 Kortrijk
Tel: 056 22 10 83
BTW: BE0417393671

Devos-Capoen Menen / Renault & Dacia
Kortrijkstraat 269
8930 Menen
Tel: 056 51 35 35
BTW: BE0870188186

www.devos-capoen.be
Fleet Partners Vlaanderen
Renault Renault Autopartners

Autopartners Mechelen
Hanswijk NV
Jubellaan 62
2800 Mechelen
Tel: 015 45 99 99
hanswijk@autopartners.be

Autopartners Temse
De Caluwe NV
Kapelanielaan 15
9140 Temse
Tel: 03 771 09 55
decaluwe@autopartners.be

Autopartners Bornem
Klein Brabant Motors
Puursesteenweg 382
2880 Bornem
Tel: 03 889 00 95
kbm@autopartners.be

Autopartners Aartselaar
Boomsesteenweg 73
2630 Aartselaar
Tel: 03 870 50 00
aartselaar@autopartners.be

www.autopartners.be
Fleet Partners Brabant
Renault Group Pashuysen

Gaston Geenslaan 10-12
3200 Aarschot
Tel: 016 56 70 84
aarschot@pashuysen.be

Zoutleeuwsesteenweg 2
3800 Sint-Truiden
Tel: 011 68 79 91
st-truiden@pashuysen.be

Industrie Zone 13 Vaartstraat 9
3600 Genk
Tel: 089 35 84 01
genk@pashuysen.be

St-Truidensesteenweg 340
3300 Tienen
Tel: 016 78 19 40
tienen@pashuysen.be

Group Pashuysen Leuven - Pop-up store Kinepolis
Diestsestraat 186
3000 Leuven
Tel: 016 27 00 80
leuven@pashuysen.be

www.pashuysen.be
www.pashuysen.be/rent
www.pashuysen.be/pro+
Fleet Partners Brabant

Wenst u als dealer ook in deze lijst te staan contacteer jacques.gaillez@effectivemedia.be of bel 0475/811931