
Leasingmaatschappij Ayvens gaat een samenwerking aan met de Chinese constructeur BYD voor de lancering van BYD LEASE. Via deze nieuwe formule kunnen zowel bedrijven als particulieren in België en Luxemburg voortaan BYD-voertuigen leasen, zowel via operationele als private leasing.
De samenwerking past binnen de strategie van Ayvens om haar netwerk verder uit te bouwen en zo de elektrificatie van het wagenpark te versnellen. “We willen mobiliteitsoplossingen aanbieden die afgestemd zijn op de behoeften van onze klanten, en die ook breed toegankelijk zijn”, zegt Johan Portier, Managing Director bij Ayvens België. “Dankzij het ruime aanbod elektrische modellen van BYD en onze leasingexpertise zetten we samen een stap richting duurzamere mobiliteit.”
Ook BYD ziet de samenwerking als een kans om haar aanwezigheid op de Belgische en Luxemburgse markt te versterken. “We merken dat er in België vraag is naar elektrische wagens met een sterke prijs-kwaliteitverhouding”, aldus Frederik Van den Bossche, Head of Fleet BYD Belux. “Dat is exact waar wij op inzetten. Onze missie is om bij te dragen aan een schoner ecosysteem en de afhankelijkheid van fossiele brandstoffen te verminderen.”
Volgens een recente studie van GfK in opdracht van Ayvens verwacht bijna 8 op de 10 Belgen met een bedrijfswagen dat Chinese automerken aan belang zullen winnen op de Belgische markt. BYD LEASE wil daarop inspelen met een competitief aanbod en een groeiend gamma. De constructeur breidde de voorbije maanden zijn modelreeks uit met vier nieuwe modellen.
#Auto