Groep Renault Motors

http://www.renaultmotors.be

Chaussée de Bruxelles 39
1410 Waterloo

Chaussée de Namur 140
1300 Wavre

Chaussée de Tubize 240
1440 Wauthier- Braine

Chaussée de Namur 87
1400 Nivelles

Rue Pré du Pont 30
1370 Jodoigne

Chaussée de Bruxelles 26
1472 Vieux Genappe

Avenue Albert 1ier 20
1332 Genval

Chaussée de Louvain 602
5020 Champion

Chaussée de Tirlemont 81
5030 Gembloux

Rue du Luxembourg 13
4280 Hannut

Contact

Voorzitter van de Raad van Bestuur

Guy André
guy.andre@renaultmotors.be

Algemeen Directeur

Steve Monfort
steve.monfort@renaultmotors.be

Fleet Verantwoordelijke Waals-Brabant

Louis-Philippe Russel
0474 89 97 58
louis-philippe.russel@renaultmotors.be

Fleet Verantwoordelijke Provincie Namen

Franco Bartolomeo
0471 66 20 82
franco.bartolomeo@renaultmotors.be

EXTRA CONTACT

Renault Motors Waterloo en Genval
Site verantwoordelijke
Christophe Marion
GSM: 0478 80 79 79
christophe.marion@renaultmotors.be

Renault Motors Waver
Site Verantwoordelijke Waver en Hannut:

Benoit Vinet
GSM: 0473 35 07 30
benoit.vinet@renaultmotors.be

Renault Motors Nivelles en Wauthier-Braine
Site Verantwoordelijke:
Nicolas Mathieu
GSM: 0475 34 57 42
nicolas.mathieu@renaultmotors.be

Renault Motors Jodoigne en Gembloux
Site verantwoordelijke:
Quentin de Foy
GSM: 0475 74 19 70
quentin.defoy@renaultmotors.be

Renault Motors Genappe
Site Verantwoordelijke:

Patricia Remacle
GSM: 0475 67 22 91
patricia.remacle@renaultmotors.be

Renault Motors Namen
Site Verantwoordelijke:

Sandra Di Felice
GSM: 0470 32 01 97
sandra.difelice@renaultmotors.be

Dacia

Zo dicht mogelijk bij de klant

Van bij de verwerving van de eerste garage in Waterloo door Guy André in 1997 tot de opening van het nieuwe verkooppunt in Hannuit, heeft ons familiebedrijf zich langzaam ontwikkeld tot ons einddoel: zo dicht mogelijk bij onze klanten staan om hen steeds de beste mobiliteitsoplossing te kunnen garanderen.

In Waals-Brabant, de provincie Namen en nu ook in Hannuit, heeft de Renault Motors Group met haar 10 concessies een groot aanbod aan nieuwe en tweedehands voertuigen evenals lichte bedrijfsvoertuigen. Bovendien bieden we een koetswerkservice aan door een team dat zich steeds bijschoolt in de meest geavanceerde technieken.

Een optimale oplossing voor de vloten

Voor professionele vloten presenteren we een groot gamma Business voertuigen en een PRO+ service (een team verkoop en na verkoop dat zich toespitst op professionele klanten en perfect aan hun wensen tracht te voldoen). Voor vlootverantwoordelijken staat een uniek contactteam paraat met een dynamische en efficiënte organisatie. Dat zorgt voor een voorbeeldige reactiviteit en beschikbaarheid voor elke fleetvraag.


Recent news