Meerschman Ninove

info@meerschmanninove.net.bmw.be
www.meerschman.bmw.be

Tel 054 33 11 21

Elisabethlaan 201
9400 Ninove

BTW BE 0422 208 237

Contact

Concessiehouder

Lieven Meerschman
lieven.meerschman@meerschman.net.bmw.be

Concessiehouder

Danny Meerschman
danny.meerschman@meerschman.net.bmw.be

Concessiehouder

Patrick Meerschman
patrick.meerschman@meerschman.net.bmw.be

Verantwoordelijke Verkoop Zottegem

Michiel Meerschman
michiel.meerschman@meerschman.net.bmw.be

EXTRA CONTACT

Fleet Advisors:
Natacha Morren
GSM: 0470 710 001
natacha.morren@meerschman.net.bmw.be

Jan Den Dauw
GSM: 0477 419 808
jan.den-dauw@meerschman.net.bmw.be

 

BMW

Meerschman doet meer

‘Deutsche Gründlichkeit’ is iets waar men in België heel gevoelig voor is. Om die reden kiezen heel wat ondernemers voor BMW om hun vloot aan bedrijfswagens te stofferen. Kiezen voor Meerschman is bijgevolg de meest logische keuze.

De familie Meerschman vormt sinds 1982 een geslaagde tandem met het bekende Duitse automerk. Met vestigingen in Ninove, Zottegem en Aalst kan u bij Meerschman als partner terecht voor de merken BMW, BMW i, BMW M én MINI.

Waarom Meerschman uw ideale fleetpartner is?

  • U heeft keuze uit twee merken voor uw vloot: BMW en MINI.
  • Opening van een splinternieuwe en ultramoderne vestiging in 2020 vlak naast het op- en afrittencomplex van de E40 te Aalst.
  • Eén aanspreekpunt: uw persoonlijke fleet- en mobiliteitsadviseur.
  • Aangepaste service- en prijsvoorwaarden in functie van de grootte van uw vloot.
  • Advies en oplossingen op maat van de klant staan bij ons op de eerste plaats.
  • Maak een afspraak met onze BMW i Ambassadeur en ontdek hoe u uw onderneming klaarstoomt voor de toekomst door een groen en tevens fiscaal aantrekkelijk wagenpark samen te stellen.

Meerschman staat garant voor een uitgebreid en gevarieerd aanbod van kwalitatieve bedrijfswagens met een hoge restwaarde.

U zoekt deskundige begeleiding doorheen alle stappen van uw vlootbeheer geheel op maat van uw carpolicy? Dan bent u bij onze Fleet Adviseurs Jan Den Dauw en Natacha Morren aan het juiste adres!

Pin It on Pinterest