Gegevens

Adres
Bourgetlaan 20
1130 Brussels
Website
https://www.citroen.be
https://business.citroen.be/
Maatschappij

Venootschaps vorm N.V.
BTW: BE 0403.461.107

Contact

Filip Van Velthoven
Sales Manager B2B
+32 (0)486 33 28 39
filip.van_velthoven@stellantis.com

Informatie

Management

Managing Director Citroën Belux
Pierre Voineau
pierre.voineau@stellantis.com

Marketing Director Citroën Belux
Jonathan Vercellino
jonathan.vercellinoflahaut@stellantis.com

B2B Director
Stefan De Smet
stefan.desmet@stellantis.com

B2B Sales Manager
Filip Van Velthoven
filip.van_velthoven@stellantis.com

Leaser’s Activity Manager
Peter De Saegher
peter.desaegher@stellantis.com

B2B Sales Support & RAC Manager
Dirk Bauters
dirk.bauters@stellantis.com

Contact

Franky Boulat
National Key Account Manager
+32 473 55 47 71
Franky.boulat@stellantis.com

Jeroen De Boelpaep
National Key Account Manager
+32 476 49 46 10
Jeroen.deboelpaep@stellantis.com

Wim Van Damme
National Key Account Manager
+32 477 63 49 04
Wim.vandamme@stellantis.com

Michael Sciascia
National Key Account Manager
+32 476 99 84 55
Michael.sciascia@stellantis.com

Patricia Van Hove
National Key Account Manager
+32 475 48 32 82
Patricia.vanhove@stellantis.com

Joel Bichara
National Key Account Manager Public Markets
+32 475 63 25 81
Joel.Bichara@stellantis.com

Christel Deketele
Sales Advisor Public Markets
+32 474 74 20 90
Christel.Deketele@stellantis.com

Commerciële organisatie

België 

  • 78 verkooppunten

Luxemburg

  • 5 verkooppunten

Activiteiten

Verkoop van personenwagens, bedrijfswagens, onderdelen en accessoires voor België en Luxemburg.

Producten en diensten

Producten

 PC:

  • Citroën AMI electric
  • Citroën ë-C4 electric
  • Citroën ë-C4 X electric
  • Citroën ë-Berlingo electric
  • Citroën ë-Spacetourer electric
  • Citroën C5 Aircross PHEV
  • Citroën C5 X PHEV
  • Citroën C3
  • Citroën C3 Aircross
  • Citroën ë-C3 electric
  • Citroën C4
  • Citroën C4 X
  • Citroën C5 Aircross
  • Citroën C5 X
  • Citroën Holidays

LCV:

  • Citroën ë-Berlingo Van electric
  • Citroën ë-Jumpy electric
  • Citroën ë-Jumper electric
  • Citroën Ami Cargo electric
  • Citroën Berlingo Van
  • Citroën Jumpy
  • Citroën Jumper

 Diensten

Complete diensten voor professionals (PHEV Connect, MyCitroën, …)

 

Missie

Sinds 1919 creëert Citroën auto’s, technologieën en mobiliteitsoplossingen die inspelen op de veranderingen in de maatschappij. Citroën is gedurfd en innovatief en stelt gemoedsrust en welzijn centraal in zijn klantenervaring. Het biedt een breed gamma modellen en bedrijfswagens, waarvan de meeste beschikbaar zijn in elektrische of herlaadbare hybride versies.