Citroën Belux N.V.

http://www.citroen.be

Gegevens

Adres
Bourgetlaan 20 2
1130 Brussel
Website
Bezoek de website
E-mail
xx@citroen.com
Telefoon
Tel 02 388 49 99
Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0448 813 060
Kapitaal: € 8.610.521
Actief in België sinds 31/01/1924
Personeel: 190 (importeur)
Aandeelhouders: Automobiles Citroën N.V. – PSA

Contact

Wim Rommel
Director B2B & UC Belux
wim.rommel@mpsa.com

Informatie

Management

Laurent Barria
Director Citroen Belux
laurent.barria@mpsa.com

Stefan De Smet
Sales Manager
+32476461304
stefan.desmet@citroen.com

Anne Steuns
B2B Sales Network Manager
+32 473 63 02 43
anne.steuns@citroen.com

Filip van Velthoven
B2B PC Manager
+32 486 33 28 39
filip.van_velthoven@opel.com

Dirk Bauters
LCV Manager
+32 473 56 84 63
dirk.bauters@opel.com

Peter de Saegher
Leasing & New Business Manager
+ 32473540735
peter.desaegher@mpsa.com

Patrick Broes
Used Cars & LCD
+32 472 10 50 82
patrick.broes@opel.com

Emmanuel Scheenaerts
Director Free2Move Lease
+32 497 47 05 98
emmanuel.scheenaerts@free2move.com

Wim Rommel
Director B2B & UC Belux
wim.rommel@mpsa.com

Contact

Joel Bichara
Account Manager Special Markets
joel.bichara@mpsa.com

Joelle van Hyfte
Business Support Special Markets
+32 493 40 70 96
joelle.vanhyfte@mpsa.com

Georges Sevrankx
Account Manager
georges.servranckx@mpsa.com

Damien Museur
Account Manager
+32 473 63 10 10
damien.museur@mpsa.com

Patricia van Hove
Account Manager
+32 475 48 32 82
patricia.vanhove@mpsa.com

Franky Boulat
Account Manager
+32 473 55 47 71
franky.boulat@opel.com

Gerlandry Montens
Account Manager LCV
gerlandry.montens@ext.mpsa.com

Commerciële organisatie

Citroen professionals: 22

Activiteiten

Invoer en verdeling personenwagens en bedrijfswagens van het merk Citroën.

Producten en diensten

  • C-Zero
  • New E-Mehari
  • E-Berlingo
  • SUV C3 Aircross
  • C-Elysee
  • C4 Cactus
  • SUV C5 Aircross Hybrid
  • SUV C5 Aircross
  • Berlingo
  • C1
  • C3
  • C4 Spacetourer
  • Grand C4 Spacetourer
  • Spacetourer
  • Spacetourer Business Lounge
  • New Berlingo Van
  • Jumpy
  • Jumper