Audi – D’Ieteren Automotive

https://www.nl.audi.be/
https://www.fr.audi.be/

Gegevens

Adres
Industriepark Guldendelle - Arthur De Coninckstraat 3
3071 Kortenberg
Website
https://www.nl.audi.be/
https://www.fr.audi.be/
Telefoon
02 260 21 82
Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BE 0466.909.993
Automobieldistributie
Actief in België sinds 1805

Contact

Philip Copmans
Fleet Manager
0476 88 45 42
philip.copmans@dieteren.be

Informatie

Management

Directeur
Emanuele Bolacchi

Network development & operations manager
Sarah van Wonterghem

Sales planning & prices manager
Cédric Pilibbossian

Fleet manager
Philip Copmans

Marketing & communications manager
Stef Sleurs

After sales Manager
Eric Ducruet

Contact

Fleet Manager
Philip Copmans
0476 88 45 42
philip.copmans@dieteren.be

Audi Financial Services
02 756 87 11

Corporate Business & Mobility team

Brussel
Charles-Antoine Verstraeten
0490 58 45 47
charles-antoine.verstraeten@dieteren.be

Robrecht Van Den Broeck
0477 28 76 57
robrecht.vandenbroeck@dieteren.be

Antwerpen, Vlaams-Brabant
Yann Labarbe
0493 73 23 20
yann.labarbe@dieteren.be

Oost-Vlaanderen
Philippe Weemans
0476 76 46 99
philippe.weemans@dieteren.be

Charles-Antoine Verstraeten
0490 58 45 47
charles-antoine.verstraeten@dieteren.be

West-Vlaanderen
Philip Boelens
0495 61 25 95
phboelen@dieteren.be

Limburg, Kempen
David Van Belle
0473 67 54 59
david.vanbelle@dieteren.be

Luik, Luxemburg, Namen
Sarah Dumont de Chassart
0494 16 90 97
sarah.dumontdechassart@dieteren.be

Waals-Brabant
Kim Kuperblum
0485 08 71 37
kim.kuperblum@dieteren.be

Robrecht Van Den Broeck
0477 28 76 57
robrecht.vandenbroeck@dieteren.be

Henegouwen

Maxime Vannederghem
0471 62 51 49
maxime.vannederghem@dieteren.be

Kim Kuperblum
0485 08 71 37
kim.kuperblum@dieteren.be

Commerciële organisatie

  • 62 verdelers
  • Al onze verdelers zijn fleet gecertificeerd

Activiteiten

  • Importeursactiviteiten voor verkoop wagens, wisselstukken en accessoires
  • Audi Financial Services Operationele en financiële leasing
  • Wecare Fleet Contract
  • Onderhoudsbeurten en herstellingen
  • Audi Assistance Levenslange mobiliteitsgarantie
Vind hier uw nieuwe bedrijfswagen!