Audi – D’Ieteren Automotive

https://www.nl.audi.be/
https://www.fr.audi.be/

Gegevens

Adres
Industriepark Guldendelle - Arthur De Coninckstraat 3
3071 Kortenberg
Website
https://www.nl.audi.be/
https://www.fr.audi.be/
Telefoon
02 260 21 82
Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V. Ondernemingsnr: BTW BE 0466.909.993 Automobieldistributie Actief in België sinds 1805

Contact

Philip Copmans Fleet Manager 0476 88 45 42 philip.copmans@dieteren.be

Informatie

Management

Directeur Emanuele Bolacchi Network development & operations manager Sarah van Wonterghem Sales planning & prices manager Michael Mier y Mier Fleet manager Philip Copmans Marketing & communications manager Stef Sleurs After sales Manager Eric Ducruet

Contact

Fleet Manager Philip Copmans 0476 88 45 42 philip.copmans@dieteren.be

Audi Financial Services 02 756 87 11

Corporate Business & Mobility team

Brussel Charles-Antoine Verstraeten 0490 58 45 47 charles-antoine.verstraeten@dieteren.be ; Timothy Haveaux 0491 62 76 40 timothy.haveaux@dieteren.be

Antwerpen, Vlaams-Brabant Yann Labarbe 0493 73 23 20 yann.labarbe@dieteren.be

Oost-, West-Vlaanderen David Van Belle 0473 67 54 59 david.vanbelle@dieteren.be

Limburg, Kempen Evelyne Hennus 0476 48 83 31 evelyne.hennus@dieteren.be

Luik, Luxemburg, Namen Rainier Sneyers 0473 52 51 58 rainier.sneyers@dieteren.be

Waals-Brabant, Henegouwen Kim Kuperblum 0485 08 71 37 kim.kuperblum@dieteren.be

Commerciële organisatie

  • 62 verdelers
  • Al onze verdelers zijn fleet gecertificeerd

Activiteiten

  • Importeursactiviteiten voor verkoop wagens, wisselstukken en accessoires
  • Audi Financial Services Operationele en financiële leasing
  • Wecare Fleet Contract
  • Onderhoudsbeurten en herstellingen
  • Audi Assistance Levenslange mobiliteitsgarantie