DS Automobiles Belux

Bourgetlaan 20 2
1130 Brussel

Tel +32 2 388 49 99
crc-acbelux@citroen.com

www.dsautomobiles.be

Maatschappij

Vennootschapsvorm: CITROËN BELUX NV (SA)
Ondernemingsnr: BTW BE 0448 813 060
Kapitaal: 8.610.521€
Actief in België sinds 31/01/1924
Personeel: 190 (importeur)
Aandeelhouders: Automobiles Citroën N.V. – PSA
Klantendienst: http://dsautomobiles-be-nl.custhelp.com/

Contact

Gauthier Helleputte
Director B2B & UC Belux
gauthier.helleputte@mpsa.com

 

 

 

Management

Charles Peugeot
Director DS BE
charles.peugeot@dsautomobiles.com

Clotilde Vanlaethem
Sales Manager
+32471455704
clotilde.vanlaethem@dsautomobiles.com

Anne Steuns
B2B Sales Network Manager
+32 473 63 02 43
anne.steuns@citroen.com

Filip van Velthoven
B2B PC Manager
+32 486 33 28 39
filip.van_velthoven@opel.com

Dirk Bauters
LCV Manager
+32 473 56 84 63
dirk.bauters@opel.com

Peter de Saegher
Leasing & New Business Manager
+ 32473540735
peter.desaegher@mpsa.com

Patrick Broes
Used Cars & LCD
+32 472 10 50 82
patrick.broes@opel.com

Emmanuel Scheenaerts
Director Free2Move Lease
+32 497 47 05 98
emmanuel.scheenaerts@free2move.com

Gauthier Helleputte
Director B2B & UC Belux
gauthier.helleputte@mpsa.com

Contact

Joel Bichara
Account Manager Special Markets
joel.bichara@mpsa.com

Joelle van Hyfte
Business Support Special Markets
+32 493 40 70 96
joelle.vanhyfte@mpsa.com

Georges Sevrankx
Account Manager
georges.servranckx@mpsa.com

Damien Museur
Account Manager
+32 473 63 10 10
damien.museur@mpsa.com

Patricia van Hove
Account Manager
+32 475 48 32 82
patricia.vanhove@mpsa.com

Jeroen Michel
Account Manager
+32 497 86 94 61
jeroen.michel@mpsa.com

Franky Boulat
Account Manager
+32 473 55 47 71
franky.boulat@opel.com

Gerlandry Montens
Account Manager LCV
gerlandry.montens@ext.mpsa.com

Activiteiten

Invoer en verdeling personenwagens van het merk DS.

Producten en diensten

  • DS 3 Crossback
  • DS 3 Crossback E-Tense
  • DS 7 Crossback
  • DS 7 Crossback E-Tense

Commerciële organisatie

DS business centers: 18

Pin It on Pinterest