Gegevens

Adres
Bourgetlaan 20
1130 Brussels
Website
https://www.dsautomobiles.be
Telefoon
+32 2 229 11 80
Maatschappij

Venootschaps vorm N.V.
BTW: BE 0403.461.107

Contact

Filip Van Velthoven
B2B Sales Manager
+32 (0)486 33 28 39
filip.van_velthoven@stellantis.com

Informatie

Management

Managing Director Belux
Milosz Tomanek
milosz.tomanek@stellantis.com

Marketing Director
Jessy Job
jessy.job@dsautomobiles.com

B2B Director
Stefan De Smet
stefan.desmet@stellantis.com

B2B Sales Manager
Filip Van Velthoven
filip.van_velthoven@stellantis.com

Leaser’s Activity Manager (Premium Brands)
David Mercx
david.merckx@stellantis.com

B2B Sales Support & RAC Manager
Dirk Bauters
dirk.bauters@stellantis.com

Contact

Franky Boulat
National Key Account Manager
+32 473 55 47 71
Franky.boulat@stellantis.com

Jeroen De Boelpaep
National Key Account Manager
+32 476 49 46 10
Jeroen.deboelpaep@stellantis.com

Wim Van Damme
National Key Account Manager
+32 477 63 49 04
Wim.vandamme@stellantis.com

Michael Sciascia
National Key Account Manager
+32 476 99 84 55
Michael.sciascia@stellantis.com

Patricia Van Hove
National Key Account Manager
+32 475 48 32 82
Patricia.vanhove@stellantis.com

Joel Bichara
National Key Account Manager Public Markets
+32 475 63 25 81
Joel.Bichara@stellantis.com

Christel Deketele
Sales Advisor Public Markets
+32 474 74 20 90
Christel.Deketele@stellantis.com

Commerciële organisatie

België 

  • 20 verdelers

Luxemburg

  • 2 verdelers

Activiteiten

  • Importeursactiviteiten voor verkoop wagens, wisselstukken en accessoires voor België en Luxemburg
  • Training Center
  • Financial Services

Producten en diensten

PRODUCTEN

  • DS 3
  • DS 4
  • DS 7
  • DS 9

DIENSTEN

  • Verkoop van servicecontracten en waarborgverlengingen
  • Leasing & financieringen
  • Mobiliteitsoplossingen
  • Laadoplossingen

Missie

We brengen de franse art-de-vivre naar mobiliteit zodat mensen de kunst van het reizen kunnen ervaren voor een rijker leven.