Gegevens

Adres
Bourgetlaan 20
1130 Brussels
Website
http://www.fiat.be
https://www.fiatprofessional.com/be
https://www.abarthbelgium.be
Telefoon
02 229 11 80
Maatschappij

Venootschaps vorm N.V.
BTW: BE 0400 354 731

 

Contact

Filip Van Velthoven
Sales Manager B2B
+32 (0)486 33 28 39
filip.van_velthoven@stellantis.com

Informatie

Management

Director Fiat & Abarth
Asterio Perez
asterio.perez@stellantis.com

B2B Director
Stefan De Smet
stefan.desmet@stellantis.com

Sales Manager B2B
Filip Van Velthoven
filip.van_velthoven@stellantis.com

Leaser’s Activity Manager
Peter De Saegher
peter.desaegher@stellantis.com

B2B Sales support & RAC Manager
Dirk Bauters
dirk.bauters@stellantis.com

Contact

National Key Account Manager
Jeroen De Boelpaep
0476 49 46 10
jeroen.deboelpaep@stellantis.com

National Key Account Manager
Franky Boulat
0473 55 47 71
franky.boulat@stellantis.com

National Key Account Manager
Michael Sciascia
0476 99 84 55
Michael.sciascia@stellantis.com

National Key Account Manager
Patricia Van Hove
0475 48 32 82
patricia.vanhove@stellantis.com

National Key Account Manager
Wim Van Damme
0477 63 49 04
wim.vandamme@stellantis.com

National Key Account Manager Public Markets
Joel Bichara
0475 63 25 81
Joel.Bichara@stellantis.com

Sales Advisor Public Markets
Christel Deketele
0474 74 20 90
Christel.Deketele@stellantis.com

Commerciële organisatie

België

  • Fiat – 49 verkooppunten
  • Fiat Professional – 55 verkooppunten
  • Abarth – 22 verkooppunten

Luxemburg

  • Fiat – 2 verkooppunten
  • Fiat Professional – 4 verkooppunten
  • Abarth – 2 verkooppunten

Activiteiten

Verkoop van personenauto’s, bedrijfswagens, onderhoudscontracten, garanties, leasing, financiering, reserveonderdelen en accessoires voor België en Luxemburg.

Producten en diensten

PC

Fiat

  • Nieuwe 600
  • Nieuwe 500e
  • 500X
  • Tipo
  • Panda

Abarth

  • Nieuwe 500e
  • 695 – 75ste verjaardag

LCV

Fiat Professional

  • Fiorino
  • Nieuwe Doblò
  • Nieuwe Scudo
  • Nieuwe Ducato

 

Nieuwigheden

Fiat : Nieuwe 600
Fiat Professional : Nieuwe Doblò, Nieuwe Scudo, Nieuwe Ducato
Abarth : Nieuwe 600 ( november 2024 )