Maxus Motors BeLux

https://www.maxusmotors.be

Gegevens

Adres
Pierstraat 229
2550 Kontich
Website
https://www.maxusmotors.be
E-mail
info@maxusmotors.be
Telefoon
03 450 17 07
Maatschappij

Vennootschap : NV
BTW : BE 0430 801 744
Aandeelhouder : Astara

Informatie

Management

Country Manager BeLux
Guy Haesendonck
guy.haesendonck@maxusmotors.com

Fleet & B2B
Mobility Manager LCV
Michaël Heylen
michael.heylen@alcomotive.com

Business Development
Maaike Van Den Bergh (North)
maaike.van.den.bergh@maxusmotors.be

Gulden Elmas (South)
gulden.elmas@maxusmotors.be

Sales
Shari Wens
info@maxusmotors.be

Marketing
Lisa Marrone
lisa.marrone@maxusmotors.be

Product
David Van Geit
david.van.geit@maxusmotors.be

PR & Communications
Wim Doms
wim.doms@maxusmotors.be

Commerciële organisatie

  • 31 verkooppunten in België
  • 4 verkooppunten in Groothertogdom Luxemburg

Activiteiten

Invoer en verdeling van Maxus bedrijfsvoertuigengamma.

Gespecialiseerd in het segment van 100% elektrische, zero emissie bestelwagens.

Producten en diensten

Maxus eDeliver3
Compacte, 100% elektrische bestelwagen. Beschikbaar in twee wielbasisversies, als dichte bestelwagen of chassis-cabine (uniek in zijn segment). Tot 1.020 kg laadvermogen, tot 342 km WLTP rijbereik.

Maxus eDeliver9
Referentie in het segment van grote, 100% elektrische bestelwagens. Beschikbaar in drie wielbasisversies en met drie verschillende batterijen, voor totale laadvolumes tot 12,5 m³ en laadvermogens tot 1.350 kg. Tot 296 km WLTP rijbereik.

Maxus Deliver9
Grote gesloten bestelwagen op dezelfde basis als eDeliver9, maar met Euro 6.2 dieselmotor. Tot 1.240 kg en 11,5 m³ laadvermogen.

Doorgedreven specialisatie in zero emissie, 100% elektrische mobiliteit in de bedrijfsvoertuigensector. Dienstverlening aangepast aan elke behoefte, van kleine zelfstandige tot groot wagenpark, met financieringsformules via Maxus Lease.