fbpx

Opel Belgium NV

Prins Boudewijnlaan 24A
2550 Kontich

Tel 03 450 63 11

www.opel.be

Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0404.957.875

Contact

Sam Vilain
Sales Director
+32 496 57 80 49
sam.vilain@opel.com

Management

Acting Managing Director
Sarah Timmermans

Sales Director
Sam Vilain

 

Contact

Jeroen Michel
Key Account Manager Fleet
Tel: 0497 86 94 61
E-mail: jeroen.michel@opel.com

Gerlandry Montens
Account Manager Commercial Vehicles
gerlandry.montens@opel.com
+32 472 10 50 83

Johan Aerts
Account Manager Governmental Sales
johan.aerts@opel.com
+32 472 10 50 75

Patrick Broes
Manager Rental & Remarketing Used Vehicles
Tel: 0472 10 50 82
E-mail: patrick.broes@opel.com

Philip Valaert
Key Account Manager Leasing
Tel: 0495 36 17 57
E-mail: philip.valaert@opel.com

Franky Boulat
Manager Fleet Operations
Tel: 0473 55 47 71
E-mail: franky.boulat@opel.com

 

Activiteiten

Invoer en distributie van personenwagens, bedrijfswagens, wisselstukken en accessoires voor België en het Groothertogdom Luxemburg.

Producten en diensten

  • KARL
  • ADAM
  • Corsa 3D-5D/Corsa-e
  • Combo Life
  • Crossland X
  • Astra 5D – Sports Tourer
  • Zafira
  • Cascada
  • Insignia Grand Sport – Sports Tourer
  • Mokka X
  • Grandland X

Commerciële organisatie

  • Verkooppunten: 133
  • Opel Professional: 20

Nieuwigheden

  • Combo
  • Combo Life
  • Grandland X Hybride
  • Corsa-e

Pin It on Pinterest