Opel Belgium

Bourgetlaan 20 2
1130 Brussel

Tel +32 (0)2 229 11 80
info@opel.be

www.opel.be

Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0404.957.875

Contact

Wim Rommel
Director B2B & UC Belux
wim.rommel@mpsa.com

Management

Michel Vercruyssen
Director Opel Belux
michel.vercruyssen@opel.com

Sam Vilain
Sales Director
+32 496 57 80 49
sam.vilain@opel.com

Anne Steuns
B2B Sales Network Manager
+32 473 63 02 43
anne.steuns@citroen.com

Filip van Velthoven
B2B PC Manager
+32 486 33 28 39
filip.van_velthoven@opel.com

Dirk Bauters
LCV Manager
+32 473 56 84 63
dirk.bauters@opel.com

Peter de Saegher
Leasing & New Business Manager
+ 32473540735
peter.desaegher@mpsa.com

Patrick Broes
Used Cars & LCD
+32 472 10 50 82
patrick.broes@opel.com

Emmanuel Scheenaerts
Director Free2Move Lease
+32 497 47 05 98
emmanuel.scheenaerts@free2move.com

Wim Rommel
Director B2B & UC Belux
wim.rommel@mpsa.com

Contact

Joel Bichara
Account Manager Special Markets
joel.bichara@mpsa.com

Joelle van Hyfte
Business Support Special Markets
+32 493 40 70 96
joelle.vanhyfte@mpsa.com

Georges Sevrankx
Account Manager
georges.servranckx@mpsa.com

Damien Museur
Account Manager
+32 473 63 10 10
damien.museur@mpsa.com

Patricia van Hove
Account Manager
+32 475 48 32 82
patricia.vanhove@mpsa.com

Franky Boulat
Account Manager
+32 473 55 47 71
franky.boulat@opel.com

Gerlandry Montens
Account Manager LCV
gerlandry.montens@ext.mpsa.com

 

Activiteiten

Invoer en distributie van personenwagens, bedrijfswagens, wisselstukken en accessoires voor België en het Groothertogdom Luxemburg.

Producten en diensten

Commerciële organisatie

  • Verkooppunten: 130
  • Opel Professional: 18

Nieuwigheden

  • Combo
  • Combo Life
  • Grandland X Hybride
  • Corsa-e

Pin It on Pinterest