Stellantis – Alfa Romeo

https://www.alfaromeo.be

Gegevens

Adres
Bourgetlaan 20
1130 Brussels
Website
https://www.alfaromeo.be
Telefoon
00 800 2532 0000 Klantendienst / Service clientèle - 0800 55 666 (per gsm) Klantendienst / (par gsm) Service clientèle
Maatschappij

Venootschaps vorm N.V.
BTW: BE 0403 461 107

Contact

Van Velthoven Filip
B2B Sales Manager
+32 (0)486 33 28 39
filip.van_velthoven@stellantis.com

Informatie

Management

Marketing Directeur
Barbara De Mol
barbara.demol@stellantis.com

B2B Director
Stefan De Smet
stefan.desmet@stellantis.com

B2B Sales Manager
Filip Van Velthoven
filip.van_velthoven@stellantis.com

Leaser’s Activity Manager (Premium Brands)
David Mercx
david.merckx@stellantis.com

B2B Sales Support & RAC Manager
Dirk Bauters
dirk.bauters@stellantis.com

Contact

Franky Boulat
National Key Account Manager
+32 473 55 47 71
Franky.boulat@stellantis.com

Jeroen De Boelpaep
National Key Account Manager
+32 476 49 46 10
Jeroen.deboelpaep@stellantis.com

Wim Van Damme
National Key Account Manager
+32 477 63 49 04
Wim.vandamme@stellantis.com

Michael Sciascia
National Key Account Manager
+32 476 99 84 55
Michael.sciascia@stellantis.com

Patricia Van Hove
National Key Account Manager
+32 475 48 32 82
Patricia.vanhove@stellantis.com

Joel Bichara
National Key Account Manager Public Markets
+32 475 63 25 81
Joel.Bichara@stellantis.com

Christel Deketele
Sales Advisor Public Markets
+32 474 74 20 90
Christel.Deketele@stellantis.com

Commerciële organisatie

België 

  • 22 verkooppunten

Luxemburg

  • 2 verkooppunten

Activiteiten

  • Verkoop van voertuigen en MOPAR accessoires en onderdelen.
  • Verkoop van onderhoudscontracten en waarborgverlenging.
  • Leasing & financiering.

Producten en diensten

PRODUCTEN

  • Tonale PHEV Q4 (Plug-in hybride)
  • Tonale
  • Giulia
  • Stelvio
  • Onderhoudscontracten en waarborgverlenging
  • Leasing & financiering

Nieuwigheden

  • Milano 100% elektrisch & mild hybrid
  • Tonale Plug-in hybrid Q4
  • Tonale
  • Giulia
  • Stelvio
  • Onderhoudscontracten en waarborgverlenging
  • Leasing & financiering (Stellantis Financial Services & Leasys)