BMW Group Belgium Luxembourg N.V. – MINI

http://www.mini.be

Gegevens

Adres
Lodderstraat 16
2880 Bornem
Website
http://www.mini.be
Telefoon
03 890 97 11
Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0413 533 863
Actief in België sinds: 18/07/1973

Contact

Alain Peers
Corporate & Special Sales Manager
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Informatie

Management

Afgevaardigd Bestuurder & Algemeen Directeur
Eddy Haesendonck

Commercieel Directeur
Davy Smet

Marketing Directeur
Ewoud Van Der Heyden

Bestuurder – Financieel & Administratief Directeur
Henning Wendt

Directeur Customer Support
Peter Vanstraelen

General Manager MINI
Joachim Sas

General Manager BMW Motorrad
Christian Lambert

Contact

CORPORATE SALES TEAM

Algemene informatie
corporate.sales.belux@bmw.be

Alain Peers
Corporate & Special Sales Manager
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Oost- en West-Vlaanderen
Jeroen Michel
0497 86 94 61
jeroen.michel@bmw.be

Antwerpen, Limburg en Leuven
Michael De Schepper
0470 20 48 33
michael.de-schepper@bmw.be

Brussel
Antoine del Marmol
0473 39 11 77
antoine.del-marmol@bmw.be

Tarek Srouji
0471 61 18 43
tarek.srouji@bmw.be

Luik & Groot-Hertogdom Luxemburg
Alexandre Binet
0499 98 03 29
alexandre.binet@bmw.be

Wallonië
Alain Peers
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Leasing & Rental Business
Alain Peers
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Authority Sales
Jelle Soumillion
0491 16 47 38
jelle.soumillion@bmw.be

Commerciële organisatie

België:
BMW:

  • 67 verdelers (verkoop + service)
  • 2 erkende Service Partners

MINI:

  • 31 verdelers (verkoop + service)
  • 36 erkende Service Partners

BMW Motorrad:

  • 19 verdelers

Luxemburg
BMW:

  • 4 verdelers (verkoop + service)

MINI:

  • 1 verdeler
  • 1 erkende Service Partner

BMW Motorrad:

  • 1 verdeler

Activiteiten

  • Importeursactiviteiten voor verkoop wagens, motoren, wisselstukken en accessoires voor België en Luxemburg
  • Training Center
  • Driving Center
  • BMW Financial Services N.V.

Producten en diensten

GAMMA

  • MINI Electric
  • MINI 3 -deurs
    (One, Cooper, Cooper S, JCW)
  • MINI 5-deurs
    (One, Cooper, Cooper S)
  • MINI CLUBMAN
    (One, One D, Cooper, Cooper D, Cooper S, Cooper S ALL4, Cooper SD, Cooper SD ALL4, JCW ALL4)
  • MINI CABRIO
    (One, Cooper, Cooper S,  JCW)
  • MINI COUNTRYMAN
    (One, One D, Cooper, Cooper ALL4, Cooper D, Cooper D ALL4, Cooper S, Cooper S ALL4, Cooper SD, Cooper SD ALL4, Cooper SE ALL4, JCW ALL4)

DIENSTEN

Leasing, renting, financiering, Service Inclusive contracten, Mobile Care mobiliteitsgarantie