BMW Group Belgium Luxembourg N.V. – MINI

http://www.mini.be

Gegevens

Adres
Lodderstraat 16
2880 Bornem
Website
Bezoek de website
Telefoon
Tel 03 890 97 11
Fax
Fax 03 890 98 11
Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0413 533 863
Actief in België sinds: 18/07/1973

Contact

Tom Van Assche
Corporate Sales Manager
Tel: 0475 63 30 86
E-mail: tom.van-assche@bmw.be

Informatie

Management

Afgevaardigd Bestuurder & 
Algemeen Directeur
Eddy Haesendonck

Commercieel Directeur
Gabriel Goffoy

Marketing Directeur
Ewoud Van Der Heyden

Bestuurder – Financieel & Administratief Directeur
Helmut Meysenburg

After Sales Directeur
Bart Cornu

General Manager MINI
Bart Verhoef

General Manager BMW Motorrad
Christian Lambert

Contact

Algemene informatie
corporate.sales.belux@bmw.be

Corporate Sales Manager
Tom Van Assche
Tel.: 0475 63 30 86
E-mail: tom.van-assche@bmw.be

Oost- en West-Vlaanderen
Nadine Marcelis
Tel.: 03 890 51 71
E-mail: nadine.marcelis@bmw.be


Antwerpen, Limburg en Leuven
Serge Sels
Tel.: 03 890 52 96
E-mail: serge.sels@bmw.be

Brussel
Antoine del Marmol
Tel.: 03 890 50 58
E-mail: antoine.del-marmol@bmw.be

Vlaams-Brabant
Erwin Neuville
Tel.: 03 890 98 14
E-mail: erwin.neuville@bmw.be


Luik & Groothertogdom Luxemburg
Marie-France Daoût
Tel.: 03 890 58 19
E-mail: marie-france.daout@bmw.be

Wallonië
Thomas Van Opdenbosch
Tel.: 03 890 50 45
E-mail: 
thomas.van-opdenbosch@bmw.be


Leasing & Rental Business
Laurent Kelecom
Tel.: 03 890 52 12
E-mail: laurent.kelecom@bmw.be

Commerciële organisatie

België:
BMW:

  • 67 verdelers (verkoop + service)
  • 2 erkende Service Partners

MINI:

  • 31 verdelers (verkoop + service)
  • 36 erkende Service Partners

BMW Motorrad:

  • 19 verdelers

Luxemburg
BMW:

  • 4 verdelers (verkoop + service)

MINI:

  • 1 verdeler
  • 1 erkende Service Partner

BMW Motorrad:

  • 1 verdeler

Activiteiten

  • Importeursactiviteiten voor verkoop wagens, motoren, wisselstukken en accessoires voor België en Luxemburg
  • Retailactiviteiten (BMW Brussels)
  • Training Center
  • Driving Center
  • BMW Financial Services N.V.

Producten en diensten

GAMMA

  • MINI Electric
  • MINI 3 -deurs
    (One, Cooper, Cooper S, JCW)
  • MINI 5-deurs
    (One, Cooper, Cooper S)
  • MINI CLUBMAN
    (One, One D, Cooper, Cooper D, Cooper S, Cooper S ALL4, Cooper SD, Cooper SD ALL4, JCW ALL4)
  • MINI CABRIO
    (One, Cooper, Cooper S,  JCW)
  • MINI COUNTRYMAN
    (One, One D, Cooper, Cooper ALL4, Cooper D, Cooper D ALL4, Cooper S, Cooper S ALL4, Cooper SD, Cooper SD ALL4, Cooper SE ALL4, JCW ALL4)

DIENSTEN

Leasing, renting, financiering, Service Inclusive contracten, Mobile Care mobiliteitsgarantie

Referenties

  • 32 verdelers
  • 38 erkende service partners