fbpx

BMW Group Belgium Luxembourg N.V. – MINI

Lodderstraat 16
2880 Bornem

Tel 03 890 97 11
Fax 03 890 98 11

www.mini.be

Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0413.533.863
Kapitaal: 1.650.000 EUR
Actief in België sinds: 04/08/1973
Aandeelhouders:

  • BMW Holding B.V. Den Haag
  • BMW Intec GmbH-München
Contact

Tom Van Assche
Corporate Sales Manager
Tel: 03 890 97 13
E-mail: tom.van-assche@bmw.be

Management

Afgevaardigd Bestuurder
Algemeen Directeur
Eddy Haesendonck

Commercieel Directeur
Gabriel Goffoy

Marketing Directeur
Lies Eeckman

Bestuurder – Financieel & Administratief Directeur
Helmut Meysenburg

After Sales Directeur
Bart Cornu

Sales Channel Development Directeur
Henk Storms

Algemeen Directeur MINI
Ewoud Van Der Heyden

Contact

Business Managers Corporate Sales

Oost- en West-Vlaanderen
Nadine Marcelis
Tel: 03 890 51 71
E-mail: nadine.marcelis@bmw.be


Antwerpen, Limburg en Leuven
Serge Sels
Tel: 03 890 52 96
E-mail: serge.sels@bmw.be

Brussel
Laurent Kelecom
Tel: 03 890 50 58
E-mail: 
laurent.kelecom@bmw.be


Vlaanderen en Brussel
Erwin Neuville
Tel: 03 890 98 14
E-mail: erwin.neuville@bmw.be


Wallonië-Oost
Marie-France Daoût
Tel: 03 890 58 19
E-mail: marie-france.daout@bmw.be

Wallonië-West
Thomas Van Opdenbosch
Tel: 03 890 50 45
E-mail: 
thomas.van-opdenbosch@bmw.be


Groot Hertogdom Luxemburg
Benoit Ory
GSM: 
0472 459 899
E-mail: benoit.Ory@bmw.be

Business Manager Leasing & Rental Business
Peter De Meyer
Tel: 03 890 52 12
E-mail: peter.de-meyer@bmw.be


Algemene informatie: corporate.sales.belux@bmw.be


Activiteiten

  • Importeursactiviteiten voor verkoop wagens, motoren, wisselstukken en accessoires voor België en Luxemburg
  • Training Centre
  • MINI Financial Services N.V.

Producten en diensten

GAMMA

  • MINI 3 -deurs
    (One, One D, Cooper, Cooper D, Cooper S, Cooper SD, JCW)
  • MINI 5-deurs
    (One, One D, Cooper, Cooper D, Cooper S, Cooper SD)
  • MINI CLUBMAN
    (One, One D, Cooper, Cooper D, Cooper S, Cooper S ALL4, Cooper SD, Cooper SD ALL4)
  • MINI CABRIO
    (One, Cooper, Cooper D, Cooper S, Cooper SD, JCW)
  • MINI COUNTRYMAN
    (One, One D, Cooper, Cooper ALL4, Cooper D, Cooper D ALL4, Cooper S, Cooper S ALL4, Cooper SD, Cooper SD ALL4, Cooper SE ALL4)

DIENSTEN

Leasing, renting, financiering, Service Inclusive contracten, Mobile Care mobiliteitsgarantie

Referenties

  • 32 verdelers
  • 38 erkende service partners

 

Pin It on Pinterest