Gegevens

Adres
Lodderstraat 16
2880 Bornem
Website
http://www.bmw.be
http://www.mini.be
http://www.bmw-motorrad.be
Telefoon
03 890 97 11
Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0413 533 863
Actief in België sinds: 18/07/1973

Contact

Alain Peers
Corporate & Special Sales Manager
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Informatie

Management

Afgevaardigd Bestuurder & Algemeen Directeur
Eddy Haesendonck

Commercieel Directeur
Davy Smet

Marketing Directeur
Ewoud Van Der Heyden

Bestuurder – Financieel & Administratief Directeur
Henning Wendt

After Sales Directeur
Peter Vanstraelen

General Manager MINI
Joachim Sas

General Manager BMW Motorrad
Christian Lambert

Contact

CORPORATE SALES TEAM

Algemene informatie
corporate.sales.belux@bmw.be

Alain Peers
Corporate & Special Sales Manager
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Oost- en West-Vlaanderen
Jeroen Michel
0497 86 94 61
jeroen.michel@bmw.be

Antwerpen, Limburg en Leuven
Michael De Schepper
0470 20 48 33
michael.de-schepper@bmw.be

Brussel
Antoine del Marmol
0473 39 11 77
antoine.del-marmol@bmw.be

Tarek Srouji
0471 61 18 43
tarek.srouji@bmw.be

Luik & Groothertogdom Luxemburg
Alexandre Binet
0499 98 03 29
alexandre.binet@bmw.be

Wallonië
Alain Peers
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Leasing & Rental Business
Alain Peers
0475 98 32 91
alain.peers@bmw.be

Authority Sales
Jelle Soumillion
0491 16 47 38
jelle.soumillion@bmw.be

Commerciële organisatie

België

BMW:

  • 68 verdelers (verkoop + service)
  • 2 erkende Service Partners

MINI:

  • 31 verdelers (verkoop + service)
  • 36 erkende Service Partners

BMW Motorrad:

  • 19 verdelers

Luxemburg

BMW:

  • 4 verdelers (verkoop + service)

MINI:

  • 1 verdeler
  • 1 erkende Service Partner

BMW Motorrad:

  • 2 verdelers

 

 

Activiteiten

  • Importeursactiviteiten voor verkoop wagens, motoren, wisselstukken en accessoires voor België en Luxemburg
  • Training Center
  • Driving Center
  • BMW Financial Services N.V.