fbpx

J&T Autolease

Noordersingel 19
2140 Antwerpen

Tel 03 544 29 00
Fax 03 544 29 01
info@jentautolease.be

www.jentautolease.be

Maatschappij

Vennootschapsvorm: N.V.
Ondernemingsnr: BTW BE 0417.736.438
Actief in België sinds 1996
Personeel: 39
Aandeelhouders: ICLH
Kapitaal: € 9.410.000

Contact

Jan Deknuydt
General Manager
Tel: 03 544 29 39
E-mail: j.deknuydt@jentautolease.be

Contact

Finance Manager
Philippe Dossin
Tel: 03 544 29 87
E-mail: p.dossin@jentautolease.be

Operations Manager
Bram Nuyts
Tel: 03 544 29 69
E-mail: b.nuyts@jentautolease.be

Senior Account Manager
Jo Groven
Tel: 03 544 29 31
E-mail: j.groven@jentautolease.be

Senior Account Manager
Wout Van Opstal
Tel: 03 544 29 32
E-mail: w.vanopstal@jentautolease.be

Sales & Account Manager
Ann Van Tichelen
Tel: 03 544 29 41
E-mail: a.vantichelen@jentautolease.be

Sales & Account Manager
Danny Vermylen
Tel: 03 544 29 34
E-mail: d.vermylen@jentautolease.be

Sales & Account Manager
Dirk Dury
Tel: 03 544 29 42
E-mail: d.dury@jentautolease.be

Sales & Account Manager
Philippe Vermoesen
Tel: 03 544 29 85
E-mail: p.vermoesen@jentautolease.be

Activiteiten

  • Operationele leasing van personenwagens, lichte bedrijfsvoertuigen en fietsen
  • TCO analyse en benadering
  • Modulair produktenaanbod, mobiliteitsoplossingen
  • Flexibiliteit en een ver doorgedreven service op maat
  • Multimerk leasemaatschappij
  • Outsourcing

Producten en diensten

  • Wagenparkbeheer
  • Full operationele lease
  • Netto operationele lease
  • Sale- en lease back
  • Leasing van fietsen
  • Verzekeringen en verzekeringsbeheer
  • Pechverhelping
  • Korte termijnverhuur
  • Brandstofkaarten

Digitaal

  • Reporting en managementinformatie
  • J&T Autolease App
  • jentautolease.be
  • Elektronische facturatie
  • Digitale boeteverwerking
  • Online schademelding

Commerciële organisatie

België:
J&T Autolease N.V.
Website: jentautolease.be

Nederland:
J&T Autolease B.V.
Kraaivenstraat 4
5048 AB Tilburg
Tel: +31 13 820 07 00
Website: jentautolease.nl

Duitsland:
J&T Autolease Deutschland
Am Seestern 4
40457 Düsseldorf
Tel: +49 211 528 08 40
Website: jentautolease.com

Internationaal:
International Car Lease
Biesbosweg 14
5145 PZ Waalwijk
Tel.: +31 416 82 07 00
Website: internationalcarlease.com

Referenties

  • Omvang wagenpark:
    • 74.000 (geconsolideerd ICLH)
    • 14.500 in België
    • 2.300 fietsen
  • Referentieparken: KMO’s en multinationals uit alle sectoren
  • Lid van Renta
  • Trends Gazelle 2019

Pin It on Pinterest