MG Motor Belux

http://www.mgmotor.be

Gegevens

Adres
Pierstraat 229
2550 Kontich
Website
http://www.mgmotor.be
E-mail
info@mgmotor.be
Maatschappij

Venootschapsvorm:
valt onder MAXOMOTIVE NV
BTW: BE 0430.801.744
Actief in België sinds : 01/01/2020

Informatie

Management

Jan Vanhaver
Country Manager
jan.vanhaver@mgmotor.be

Catherine Free
Head of Sales & Marketing
catherine.free@mgmotor.be

Marieke Poriau
Marketing Coordinator
marieke.poriau@mgmotor.be

Bart Hendrickx
PR Manager
bart.hendrickx@mgmotor.be

Jord Vanoppen
Regional Manager
jord.vanoppen@alcomotive.com

Michel Van Eekhout
Regional Manager
michel.van.eekhout@alcomotive.com

Bernard Dewever
After Sales Manager
bernard.dewever@alcomotive.com

Kenny Goetelen
Service and warranty Coordinator
kenny.goetelen@mgmotor.be

Kristof Winckelmans
Product Manager
kristof.winckelmans@alcomotive.com

Activiteiten

Bij MG geloven we dat iedereen het recht heeft om elektrisch te rijden. Wat uw mobiliteitsbehoeften en gewoonten ook zijn, wij hebben de juiste auto voor u.
De gloednieuwe MG ZS EV is betaalbaar, met een nieuw design, een verbeterde autonomie en meer connectiviteit.
De nieuwe MG5 biedt meer dan voldoende ruimte, en is ‘s werelds eerste 100% elektrische stationwagon.
De MG Marvel R Electric combineert ultiem design met rijplezier en intelligentie. En met onze MG EHS Plug-in Hybrid vermindert u de CO2 -uitstoot en geniet u van een maximaal rijbereik.

Maak uw keuze en sluit u aan bij de “MG Electric Familiy”. Ontdek uw elektrische toekomst op www.mgmotor.be

Producten en diensten

  • MG ZS EV- 100% elektrisch
  • MG Marvel R- 100% elektrisch
  • MG5- 100% elektrisch
  • MG EHS Plug-in Hybrid