Euro-Trucks Claes

Gegevens

Adres

Industrielaan 3310
3800 Sint-Truiden

BTW nummer
BE 0428.870.355
Website
E-mail
info.nfz.verkoop@claesenzonen.be
Telefoon
Tel 011 69 74 10
Social Media

Introductie

Welkom bij Euro-Trucks Claes


Wie zijn we?

Euro-Trucks Claes is al meer dan 65 jaar een begrip voor eigenaars van Mercedes-Benz bestelwagens en trucks. We zijn, samen met Claes & Zonen voor de personenwagens, erkend concessiehouder Mercedes-Benz in Sint-Truiden en Tongeren. Onze klanten op hun wenken bedienen, daar doen we het elke dag voor. Onze slogan is dan ook  ‘als het om meer dan wagens gaat’.

Euro-Trucks Claes en Claes & Zonen zijn, samen met concessiehouders GMS Leuven-Tienen, Groep Jam en SMC Mechelen-Wemmel, onderdeel van de GMS Group. Een sterk netwerk van 12 Mercedes-Benz dealerships in Limburg, Vlaams-Brabant en Mechelen.

 

Wat betekenen we voor u?

U kan bij Euro-Trucks Claes terecht voor verkoop, onderhoud, herstellingen, carrosserie, banden, verzekeringen, financiële producten, PartsPro onderdelen, connectiviteitsoplossingen en meer. En dit voor bestelwagens en trucks. Kortom: wij zijn uw one-stop Mercedes-Benz mobiliteitspartner.

Bij Euro-Trucks Claes staat de klant altijd centraal: van advies op maat tot service na verkoop. Wij denken met u mee. En dat in de twee vestingen te Sint-Truiden en Tongeren.

Contactpersonen

Contact

Dirk Goossens

Sales Advisor Vans Sint Truiden 011 69 74 00 dirk.goossens@claesenzonen.be

Frederik Kums

Sales Advisor Vans Tongeren 0479 47 12 84 frederik.kums@claesenzonen.be
Contact

Erik Cambier

Sales Manager Vans 011 69 74 28 erik.cambier@claesenzonen.be
Contact

Paul Cooreman

Truck Business Advisor 011 69 76 77 paul.cooreman@claesenzonen.be
Contact

Ludo Claes

General Manager Trucks 011 69 74 10 ludo.claes@claesenzonen.be
Contact

Sigrid Baerts

Manager Fleet Ambassadors 0479 42 64 35 sigrid.baers@gmsgroup.be

Jan Broos

Director Trucks jan.broos@gmsgroup.be
Contact

Antoine de Harlez

Algemeen Directeur antoine.deharlez@gmsgroup.be

Locatie