
Dat een bedrijfswagen nog altijd populair is, schreven we al eerder deze week. Ook in de horecasector, waar een firmawagen niet zo gebruikelijk is, vindt hij nu zijn ingang.
De trouwe chef-koks en zaalverantwoordelijken van horeca-uitbater Dimitri Beckers (C.Group) rijden vandaag immers rond in een auto van de zaak. “Een heel ongebruikelijke incentive in onze sector, maar we vinden dat ze het verdienen,” reageert de uitbater.
Na het dieptepunt van de coronacrisis, waarin getpersoneel noodgedwongen thuis moest blijven, is het voor de trouwe herstarters in de horeca momenteel alle hens aan dek. “Onze jobs zijn ondergewaardeerd. Dat moet veranderen. Laat ons een voorbeeld zijn voor de rest van Vlaanderen”, aldus Beckers. C.Group koos voor de 27 BMW’s X1 plug-in hybride. De wagens werden geleverd door BMW van Osch, onderdeel van A&M Invest en natuurlijk hoorde daar een beetje uitleg over de plug-in hybride manier van rijden bij.



