Groep JAM Hasselt

Gegevens

Adres

Voogdijstraat 25
3500 Hasselt

BTW nummer
BE 0441.224.690
Website
E-mail
hasselt@groepjam.be
Telefoon
Tel 011 27 90 00
Social Media

Introductie

Groep Jam: sterke speler in Limburg

 

Wie zijn we?

Groep Jam is erkend concessiehouder Mercedes-Benz en smart en telt 4 vestigingen in Hasselt, Bree, Dilsen-Stokkem en Lommel. Troeven zijn het officieel Mercedes-AMG Performance Center in Hasselt en de gloednieuwe carrosserie-afdeling in Bree. Die beschikt over de modernste technieken en installaties en wordt ook vergezeld door een Certified used cars showroom.

Groep Jam is, samen met concessiehouders GMS Leuven-Tienen, Claes & Zonen en SMC Mechelen-Wemmel, onderdeel van de GMS Group. Een sterk netwerk van 12 Mercedes-Benz dealerships in Limburg, Vlaams-Brabant en Mechelen.

 

Wat betekenen we voor u?

U kan bij Groep Jam terecht voor verkoop, onderhoud, herstellingen, carrosserie, banden, verzekeringen, financiële producten, PartsPro onderdelen, connectiviteitsoplossingen en meer. En dit voor personenwagens, bestelwagens en trucks. Kortom: wij zijn uw one-stop Mercedes-Benz mobiliteitspartner.

Bij Groep Jam staat de klant altijd centraal: van advies op maat tot service na verkoop. Wij denken met u mee. En dat in de vier vestigingen te Hasselt, Bree, Dilsen-Stokkem en Lommel.

 

Hey Mercedes, let’s talk fleet

Onze fleet ambassadors staan klaar met advies op maat voor uw onderneming. Ze helpen u met plezier verder bij al uw fiscale vragen en TCO’s. Meer weten? Bekijk op deze pagina enkele fleet video’s over TCO, elektrisch rijden, fiscaliteit en onze Mercedes Me diensten.

Contactpersonen

Contact

Dino Iezzi

Fleet Ambassador – AMG Expert 011 27 90 15 0474 04 88 01 dino.iezzi@groepjam.be
Contact

Sebastaan Rutten

Site Director 011 27 90 18 0495 20 35 18 sebastiaan.rutten@groepjam.be
Contact

Sigrid Baerts

Manager Fleet Ambassadors 0479 42 64 35 sigrid.baerts@gmsgroup.be
Contact

Jordy Reekmans

Sales Advisor Vans 089 48 01 46 jordy.reekmans@groepjam.be
Contact

Jan Stroobant

Van Manager 011 27 83 61 jan.stroobant@groepjam.be
Contact

Thierry Jacquet

011 27 90 00 0497 47 41 41 thierry.jacquet@groepjam.be

Philippe Djemmali

Sales Manager Cars 0474 20 16 42 Philippe.djemmali@groepjam.be

Jan Broos

Director Trucks jan.broos@gmsgroup.be
Contact

Antoine de Harlez

Algemeen Directeur antoine.deharlez@gmsgroup.be

Locatie