Imacar Sint-Niklaas – Peugeot

http://www.imacar.be

Gegevens

Adres

Prins Boudewijnlaan 117
9100 Sint-Niklaas

BTW nummer
BE 0442.327.126
Website
http://www.imacar.be
E-mail
fleet@imacar.be
Telefoon
Tel 03 778 03 03
Social Media

Introductie

Imacar: uw mobiliteitspartner op de as Gent-Antwerpen

 

De mobiliteitsgroep Imacar is dé concessiehouder voor Peugeot, Citroën, Opel en DS Automobiles op de as Gent-Antwerpen. Als jouw ideale mobiliteitspartner beschikt Imacar naast verkoop en onderhoud van voertuigen, ook over een eigen carrosseriehersteldienst, expertise over laadoplossingen en biedt dankzij Hello Vélo ook de mogelijkheid tot fietsleasing.

Aan de oorsprong van Imacar liggen twee sterke familiebedrijven: Vanhoecke en De Keukeleire. Tegenwoordig beschikt Imacar over een cumulatieve ervaring van meer dan 200 jaar en dat merk je. Geniet als fleet-klant van expertise, professionalisme en alle voordelen die bij een grote autoverdeler horen. Zo kan je rekenen op een divers aanbod aan wagens binnen de verschillende segmenten van het autolandschap met elk hun eigen karakter. Van bestelwagen over compacte SUV tot sportwagen, telkens ook beschikbaar met een elektrische of hybride aandrijving.

Het multi-merken fleet-team van Imacar staat paraat om elke klant met advies over wagenparkbeheer en mobiliteit in de bredere zin van het woord bij te staan. Bovendien kan u rekenen op één contactpersoon, zodat de communicatie vlot verloopt. Imacar bezorgt dan ook graag alle informatie inzake financiële leasing, financiële renting en aankoop van uw wagen naar keuze zodat u de best mogelijke keuze voor uw wagenpark kan maken.

Bij Peugeot, Citroën, Opel en DS Automobiles staat het vizier gericht op de toekomst, met een uitzonderlijke ruim aanbod elektrische en hybride wagens waarbij Peugeot zelfs vanaf 2023 over het grootste elektrische aanbod in Europa beschikt en bij DS Automobiles 100% van het aanbod over een elektrische of hybride aandrijving beschikt.

 

Adressen:

  • Prins Boudewijnlaan 117, 9100 Sint-Niklaas
  • Hooistraat 128, 9070 Heusden
  • Zuidlaan 123, 9230 Wetteren
  • Vriesenrot 21, 9200 Dendermonde
  • Puursesteenweg 319, 2880 Bornem

Contactpersonen

Contact

Myriam Janssens

Fleet Manager 0473 80 88 48 Myriam.janssens@imacar.be
Contact

Philip Verbaere

Fleet Manager 09 365 77 05 Philip.verbaere@imacar.be
Contact

Pieter Auwaerts

Fleet Manager 0479 69 01 21 pieter.auwaerts@imacar.be
Contact

Bart Blommaert

Sales Manager 0476 35 43 81 bart.blommaert@imacar.be
Contact

Paul Joncheere

Commercieel Directeur 0475 96 94 94 Paul.joncheere@imacar.be
Contact

Dirk Huyck

Site Manager dirk.huyck@imacar.be

Locatie