fbpx

Jorssen Noord

info@jorssennoord.net.bmw.be
www.jorssen.bmw.be

Tél 03 641 90 00

Kapelsesteenweg 1 - 3
2170 Merksem

TVA BE 0408 334 465

Contact

Fleet Account Manager

Greet Yon
03 820 78 87
0499 51 43 31
greet.yon@jorssen.net.bmw.be

Fleet Account Manager

Kristof De Bruyn
03 820 74 00
Kristof.De-Bruyn@jorssen.net.bmw.be

Fleet Account Manager

Geert Peeraer
03 608 48 50
0471 81 19 60
geert.peeraer@jorssen.net.bmw.be

Fleet Sales Advisor

Loesje Wiedemeijer
03 608 48 72
Loesje.Wiedemeijer@jorssen.net.bmw.be

EXTRA CONTACT

Sales Support – Aflevering wagens
Charris Rottiers
03 611 01 07
charris.rottiers@jorssennoord.be

Receptie – Dienst Naverkoop
03 641 90 01
receptie@jorssennoord.be

Carrosserie
03 820 74 17
carrosserie@jorssen.net.bmw.be

BMW

Altijd één stap verder

Jorssen is al meer dan 55 jaar een gevestigde waarde in Antwerpen en uw partner voor de merken BMW, BMWi, BMW M en MINI. Met vestigingen in het noorden en zuiden (Merksem en Aartselaar) zijn we maximaal bereikbaar. Op beide locaties kunt u rekenen op een identieke aanpak, volledig in teken van uw comfort en mobiliteit: ruime openingsuren, een snel-service zonder afspraak, een ophaal- en terugbrengservice en een uitgebreid vervangwagenpark met keuze in o.a. elektro-mobiliteit (elektrische fietsen, plug-in hybride wagens en de volledig elektrische BMW i3).

Daar waar onze verkopers de adviserende rol op zich nemen bij de keuze van een wagen binnen de carpolicy, zijn onze Fleet Account Managers het persoonlijke aanspreekpunt van de wagenparkbeheerder. Onze fleetexperts adviseren en begeleiden u persoonlijk doorheen alle stappen van uw vlootbeheer.

Service dragen we bij Jorssen hoog in het vaandel. Zo beschikken we over een speciale afleverzone waar we de bestuurder in alle rust de functies van zijn nieuwe wagen uitleggen, zélfs op zaterdag. Dagelijks trachten we onze service naar een nog hoger niveau te tillen om onze klanten ultiem comfort te bieden in deze snel-veranderende omgeving.

 

Waarom Jorssen uw ideale fleetpartner is:

  • Keuze uit twee merken voor uw vloot: BMW of MINI.
  • Strategische ligging (noord en zuid Antwerpen).
  • Comfort, mobiliteit en duidelijke communicatie staan bij Jorssen voorop.
  • Eén aanspreekpunt: uw persoonlijke en professionele Fleet Account Manager.
  • Future proof: we streven er dagelijks naar om klaar te zijn voor de toekomst.
  • Mobiliteit gaat voor ons verder dan auto alleen.

Onze Fleet Account Managers ontvangen u met veel enthousiasme in één van onze concessies of op locatie voor een persoonlijke kennismaking.

 

Pin It on Pinterest