Unicars Oostende

http://www.unicars.be
Ford

Gegevens

Adres

Torhoutsesteenweg 710
8400 Oostende

BTW nummer
BE 0475 949 603
Website
http://www.unicars.be
E-mail
info.oostende@unicars.be
Telefoon
Tel 059/50.35.02
Social Media

Introductie

Uw officiële Ford verdeler voor West-Vlaanderen

Unicars Oostende bestaat sinds 2004. Ook Oostende is een FordStore (RS, Vignale, Mustang..). Met Torhoutsesteenweg 710 als locatie bevinden wij ons langs de grootste invalsweg naar Oostende. Kom hier zeker ook eens ons transit center bekijken terwijl u geniet van een heerlijke kop koffie.

Wij bieden u een uitstekende service (mét de glimlach!) en denken mee aan mobiliteitsoplossingen voor uw bedrijf. Met onze gekende bedrijfsvoertuigen (Transit Courier, Transit Connect, Transit Custom, Transit 2T & Ranger) kunnen we steeds een geschikte oplossing vinden voor uw vragen. Ook ons uitgebreid gamma personenvoertuigen is uitermate geschikt voor bedrijven die betrouwbaarheid, uitstraling, gunstige doch krachtige motorisaties, veiligheid, uitstekend rijgedrag en de laatste technologie zoeken.

Onze twee Ford Stores (Unicars Oostende en Brugge) bieden u de meest exclusieve Ford-modellen aan in West-Vlaanderen, zoals de legendarische Mustang en onze ultieme luxelijn Vignale.

U wordt dan ook hartelijk verwelkomd in  één van de vestigingen in Oostende, Brugge, Diksmuide, Ieper, Roeselare of Kortrijk voor een aangename babbel over jouw mobiliteit. Bel gerust met onze fleetverantwoordelijke, wij komen tot bij jou met onze oplossingen.

Openingstijden:

Maandag – Vrijdag : 08:00 tot 17:30

Zaterdag: 08u00 tot 12u00

Contactpersonen

Contact

Annelien Demaecker

Fleet & B2B Sales 059/50.35.02 annelien.demaecker@unicars.be
Contact

Thomas Vermeersch

Site Manager, Fleet & B2B Sales 059/50.35.02 thomas@unicars.be
Contact

Wim Verhelst

Sales 059/50.35.02 wim@unicars.be
Contact

Philip Demaeght

Sales 059/50.35.02 philip@unicars.be
Contact

Robbe Depoorter

Sales 059/50.35.02 robbe.depoorter@unicars.be
Contact

Kris Durie

Zaakvoerder 059/50.35.02 kris@unicars.be

Locatie