GMS Leuven

Mercedes-Benz

Gegevens

Adres

Ambachtenlaan 4
3001 Heverlee

BTW nummer
BE 0861 469 371
Website
E-mail
info@gmsleuven.be
Telefoon
Tel 016/40.00.10
Social Media

Introductie

GMS Leuven-Tienen: ‘Een mooi complementair verhaal’

 

Wie zijn we?

GMS Leuven-Tienen is erkend concessiehouder Mercedes-Benz en smart. In 2022 zijn de twee vestigingen nog nauwer beginnen samenwerken en zijn ze versmolten qua naam.

“De twee sites liggen op een minieme afstand en zijn een mooie aanvulling voor elkaar. Op beide plaatsen kan je terecht voor een uitstekende naverkoop, personenwagens, bestelwagens en jonge tweedehandswagens. Daardoor kunnen onze klanten nu nog beter en sneller geholpen worden. In Tienen zijn we ook gespecialiseerd in trucks. Dat is dus een hele mooie mix en de naamswijziging was dus de logische volgende stap.” vertelt Managing Director Christophe Kumps.

GMS Leuven-Tienen is, samen met concessiehouders Claes & Zonen, Groep Jam en SMC Mechelen-Wemmel, onderdeel van de GMS Group. Een sterk netwerk van 12 Mercedes-Benz dealerships in Limburg, Vlaams-Brabant en Mechelen.

 

Wat betekenen we voor u?

U kan bij GMS Leuven-Tienen terecht voor verkoop, onderhoud, herstellingen, carrosserie, banden, verzekeringen, financiële producten, PartsPro onderdelen, connectiviteitsoplossingen en meer. En dit voor personenwagens, bestelwagens en trucks. Kortom: wij zijn uw one-stop Mercedes-Benz mobiliteitspartner.

Bij GMS Leuven-Tienen staat de klant altijd centraal: van advies op maat tot service na verkoop. Wij denken met u mee. En dat in de 2 vestigingen van Leuven en Tienen.

 

Mercedes-Benz Fleet Dealer Of The Year 2022

We zijn bijzonder trots dat we voor het vierde jaar op rij werden verkozen tot beste fleet dealer nationaal voor het merk Mercedes-Benz. We wensen alle klanten en fleetpartners te bedanken voor deze mooie bekroning.

Meer weten over onze fleetoplossingen? Bekijk op deze pagina enkele video’s over TCO, elektrisch rijden, fiscaliteit en onze Mercedes Me diensten.

Contactpersonen

Contact

Nicolas Cnop

Fleet Ambassador Cars 0489 28 44 06 nicolas.cnop@gmsleuven.be
Contact

Davy Bormans

Fleet Sales Advisor 0484 26 28 95 davy.bormans@gmsleuven.be
Contact

Arnaud Homans

Fleet Sales Advisor 0495 54 97 71 arnaud.homans@gmsleuven.be
Contact

Alain Hanssen

Sales Advisor Vans 016 85 79 04 alain.hanssen@gmsleuven.be
Contact

Brent Servranckx

Sales Advisor Vans 016 40 00 10 brent.servranckx@gmsleuven.be
Contact

Erik Cambier

Sales Manager Vans 011 69 74 28 erik.cambier@claesenzonen.be
Contact

Ben De Greef

Truck Business Advisor 016 78 15 89 ben.de.greef@gmstienen.be
Contact

Christophe Kumps

Managing Director 0496 12 06 97 christophe.kumps@gmsgroup.be

Locatie