
Er waait duidelijk een nieuwe wind bij Volvo. Enkele maanden geleden versterkte Joran Maes al het fleet team, nu vervoegt met Maxim Verdoodt nog een nieuwe kracht de equipe van Roeland Vriens.
Maxim rolde eerder toevallig de autosector in. Na enkele interims als leerkracht Frans en geschiedenis kwam hij als fleet coördinator bij Ford terecht. “Ik raakte echter meteen begeesterd door mobiliteit in het algemeen en de wagen in het bijzonder, waardoor ik in de sector ben blijven plakken. En ik ben niet van plan om ze snel te verlaten”, lacht hij wanneer we hem spreken.
Na bijna twee jaar bij Ford trok Maxim naar leasemaatschappij ALD, waar hij iets meer dan drie jaar als lease consultant werkte, een functie die hij nu dus verlaat voor een carrière bij Volvo. Iets meer dan drie weken na zijn eerste werkdag beklaagt Maxim zich die keuze zeker niet. “Ik ben terechtgekomen in een team met zeer grote kennis en professionaliteit en ik kijk er dan ook naar uit om met hen samen te werken.”

Verleden en toekomst
Concreet gaat Maxim aan de slag als Key Account Manager voor het oostelijke deel van België en het Groothertogdom Luxemburg. “Ik zal dat doen voor alle grote klanten die niet beheerd worden door de dealers. Belangrijk wordt uiteraard om hen onze visie over te brengen, die van elektrificatie, en hen oplossingen op maat te bieden om die elektrische transitie zo gemakkelijk mogelijk te maken.”
Het was trouwens die visie op elektrificatie die Maxim zo aantrok bij Volvo: “Volvo wil niet alleen een propere aandrijflijn, voor het interieur worden bijvoorbeeld steeds vaker gerecycleerde materialen gebruikt. En de oude waarde, veiligheid, waar Volvo zijn reputatie op heeft gebouwd, blijft natuurlijk van de partij. Verleden en toekomst zijn zo mooi met elkaar verbonden”, besluit de voormalige geschiedenisleerkracht.
#Fleet Management