fbpx

AB Automotive Brussel

info@ab-automotive.be
www.ab-automotive.be

Tel 02 205 08 70

Jacques Georginlaan 11-13
1030 Brussel

BTW BE 0463 370 780

Contact

Vestigingsmanager

Benjamin Abeloos
02 205 08 71
abeloos.b@ab-automotive.be

Fleet Manager

Linda Chang
02 254 03 11
l.chang@ab-automotive.be

Fleet Sales en aanbestedingen/overheidsopdrachten

Olivier Lacante
02 205 08 70
0478 98 00 54
o.lacante@ab-automotive.be

Sales Coördinator

Glenn Van Deuren
02 254 03 25
g.vandeuren@ab-automotive.be

EXTRA CONTACT

Sales Consultants Brussel

Dieter Van Leemputten
Tel: 02 205 08 72
d.vanleemputten@ab-automotive.be

Tristan Wullaert
Tel: 02 205 08 73
t.wullaert@ab-automotive.be

Sales Consultants Vilvoorde

Wesley Dumont
Tel: 02 254 03 13
w.dumont@ab-automotive.be

Anthony Arandia
Tel: 02 254 03 18
a.arandia@ab-automotive.be

Gianni Geraci
Tel: 02 254 03 22
g.geraci@ab-automotive.be

 

Ford

Your mobility, our drive

“Your mobility, our drive” is de missie van AB Automotive. 2 vestigingen met 1  doel voor ogen, namelijk de beste Ford dealer zijn in zowel verkoop als naverkoop.

De AB Automotive fleettroeven op een rij:

  • Het AB Automotive team beschikt over meer dan 200 jaar Ford ervaring.
  • Service level agreements gemaakt op maat en specifieke behoefte van uw wagenpark.
  • uitstekende ligging in Vilvoorde en Brussel (Schaarbeek).
  • One-stop-shop: wij bieden u alle mogelijke automotive diensten: van onderhoud tot carrosserieherstelling, verhuurwagens, verzekering, leasing, renting tot depannage.
  • Quick Service: prioriteit in de werkplaats zodat uw werknemers geen tijd verliezen.
  • Home service: ophalen en terug afleveren van de wagen bij onderhoud op uw locatie.
  • Gratis car-wash bij elke servicebeurt of herstelling.
  • Levering van de nieuwe wagens op uw bedrijf.
  • Grote showroom met een ruim aanbod permanente voorraad nieuwe wagens en bedrijfswagens die u eveneens vooraf uitvoerig kan testen.

Pin It on Pinterest